جهت مشاهده همه محصولات در ربات تلگرام اینجا را کلیک کنید

×

  
   شرایط استفاده از سرویس و خدمات فرش کلیک  
مشتری گرامی، لطفا پیش از خرید هر گونه کالایی از فروشگاه اینترنتی فرش کلیک، موارد ذیل را به دقت مطالعه نموده و هنگام خرید آنها در نظر داشته باشید.

قوانین و مقررات :

 

مشتری گرامی، لطفا پیش از خرید هر گونه کالایی از وب سایت فرش کلیک، موارد ذیل را به دقت ملاحظه نموده و به هنگام خرید آنها در نظر داشته باشید.

کلیه قوانین، مقرات و فعالیت های فروشگاه اینترنتی فرش کلیک، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و نیز قوانین حمایت از مصرف کننده می باشد. چنانچه در قوانین، مقررات و رویه های این فروشگاه در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه انتشار یافته و این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فرش کلیک، یا از تولید کنندگان معتبر فرش به صورت رسمی و قانونی خریدای می شود و یا برخی فروشندگان با این فروشگاه همکاری می کنند و کالاهای خود را از طریق این فروشگاه به فروش می رسانند.

فروشگاه اینترنتی فرش کلیک ممکن است سرویس ها و خدمات خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای این فروشگاه محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های "سایت فروشگاه فرش کلیک" هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت خبر آن در وب سایت اعلام می شود.

مشتری موظف است به هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. چنانچه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نکند حتی در صورت مغایرت امکان عودت و بازگشت کالا وجود ندارد.

 

تعهد فرش کلیک :

فرش کلیک متعهد می شود با توجه به بررسی برندهای موجود در این فروشگاه، در صورت اصل نبودن فرش و اثبات این امر، به همکاری با برند مربوطه خاتمه داده و فرش شما را تعویض کند.

 

شرایط خرید از فرش کلیک,شرایط بازگردادن کالا,شرایط ارسال کالا,قوانین و ضوابط عودت کالا


شرایط بازگرداندن وجه از سوی فروشگاه فرش کلیک :

چنانچه مشخصات کالا با مشخصات داخل سایت متفاوت باشد و یا کالا به صورت ذاتی دارای ایراد ظاهری باشد، مشتری می تواند با هماهنگی قبلی، کالا را به فروشگاه فرش کلیک عودت دهد، در این صورت مبلغ کالای خریداری شده به مشتری عودت داده می شود.

 

شرایط بازگداندن کالا به فروشگاه فرش کلیک :

- کالا استفاده نشده باشد.
- روی زمین خاکی پهن نشده باشد.
- وجود عیب و ایراد ظاهری کالا به تایید کارشناسان فرش کلیک برسد.
- کالا می بایست به همان شکلی که به مشتری تحویل داده شده ؛ دوباره بسته بندی شود.
- محصول دارای عیب ذاتی باشد و عیب ناشی از عملکرد مشتری نباشد.
- وجود عیوب ظاهری کالا یا مغایرت آن می بایست طی 48 ساعت کاری به اطلاع دفتر فروش و یا پشتیبانی فروشگاه فرش کلیک برسد.

 

سیاست تعیین قیمت کالاهای فرش کلیک :

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه اینترنتی فرش کلیک، براساس اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارایه شده برای کالاها و محصولات فروشگاه فرش کلیک قیمت‏‌های خرده فروشی است که توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن کالا به صورت مصوب تعیین شده و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.